Święta na AliExpress! – Santa Claus is Coming to (China)Town!

Święta na Allinside.pl! – Santa Claus is Coming to (China)Town!

Kilka dni temu, czyli na trzy miesiące przed bożonarodzeniowymi świętami i noworocznym przełomem, cały świat obiegły zdjęcia chińskiego miasta Yiwu (prowincja Zhejiang). Kiedy my przygotowujemy się powoli do Zaduszek (względnie ? do Halloween), chińskie fabryki pracują pełną parą i stawiają na produkcję sztucznych choinek, zabawek, girland czy światełek.

Nic dziwnego, import z Chin to motor napędowy ekonomii Państwa Środka, a Chiny same w sobie to największy producent grudniowych kartek i dekoracyjnych gadżetów okolicznościowych, które co roku ozdabiają tysiące domów i mieszkań w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Ameryce Południowej.

Święta na Allinside.pl!

Zakupy na Aliexpress

Polski boom na szeroko rozumiane święta rozpocznie się zapewne w kilka chwil po tym, jak rodacy wrócą z corocznego tournée po cmentarzach. Wtedy też pojawią się pierwsze, świąteczne dekoracje, girlandy ozdabiające witryny sklepowe i neony uderzające w receptory wzroku wszystkich Klientów super-, hiper- i megamarketów.

A jak ta świąteczna gorączka ma się do interesów prowadzonych przez rodzimych, inwestujących w import z Chin przedsiębiorców?

To ?oczywista oczywistość? powołująca się na zależność podaży od popytu (i vice versa!) oraz dotycząca przywoływanego już na blogu, pierwszego przykazania sprawnego biznesmena – ?kup tanio, sprzedaj drogo!?.A najtańsze ozdoby świąteczne pochodzą przecież stąd…

O tym, że importowane z Chin figurki brodatego świętego, wszelkiej maści aniołki choinkowe, łańcuchy, girlandy, kartki okolicznościowe czy wielokolorowe lampki staną się niedługo najbardziej pożądanym 

Święta na Aliexpress
Święta na Aliexpress
Święta na Aliexpress
Święta na Aliexpress
Święta na Aliexpress
Święta na Aliexpress

towarem ? mówić wiele nie trzeba. Warto natomiast poruszyć w tym tem

ropozycji sygnowanych przez nasz sklep Allinside.pl i przyjrzeć się bliżej kilku efektownym, najmocniej rzucającym się w oczy i zdecydowanie najbardziej opłacalnym ofertom świątecznym. Ofertom na chińskie lampki choinkowe i takie też, świecące girlandy, z których skorzystać można przy udziale naprawdę niewielkiego wkładu inwestycyjnego, a które sprzedadzą się na polskim, będącym już wkrótce pod wpływem świątecznej gorączki gruncie za prawdziwe krocie!

Lampki choinkowe – okazja na AliExpress!

Import z Chin - okazyjne lampki choinkowe w sklepie AliExpress
Import z Chin – okazyjne lampki choinkowe w sklepie AliExpress

Nasz aktualny faworyt, zajmujący niepodzielne, pierwsze miejsce na liście proponowanych przez AliExpress świątecznych ozdób zajmuje oszałamiająca girlanda choinkowa ? odpowiednia zarówno do użytku domowego, jak i do dekoracji zewnętrznego ogrodu. Polecany przez e-import.pl, pięknie świecący zestaw, składający się z 30, migających setką kolorowych lampek LED łańcuchów o długości prawie 10 metrów każdy, to potencjalny hit zbliżającego się, odświętnego sezonu. Komplet oferowany za pośrednictwem AliExpress znaleźć można tutaj.

Koszt zakupu zestawu to 152.63 USD (jedynie 5.09 USD za jeden, prawie dziesięciometrowy łańcuch!), a wysyłka do Polski za pośrednictwem sprawdzonej firmy DHL kosztuje okrągłych zero złotych!

Zdjęcia chińskiej fabryki pochodzą z serwisu supercoolpics i użyte zostały we wpisie z poszanowaniem praw w/w serwisu.

1 komentarz do “Święta na AliExpress! – Santa Claus is Coming to (China)Town!”

  1. Do bani takie światełka co ich nikt nie sprawdza. Jeszcze prąd mi kota rąbnie i kto będzie w ten mróz dołek kopał? Wolę te od importerów może 3 zł droższe ale pewniejsze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz