Partnerzy

370

 

 

 

BigChina.pl to pierwszy i największy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla osób planujących import z Chin. W BigChina.pl łatwo wyszukać chiński produkt (zdjęcie plus opis) oraz jego eksportera. W serwisie znajduje się też wiele cennych w wiedzę artykułów o imporcie pisanych przez specjalistów, a także forum dla ludzi zainteresowanych biznesem z Chinami: forum.bigchina.pl. Portal wystartował 1. grudnia 2006 roku i od razu zyskał przychylność największych mediów oraz dziesiątek tysięcy osób zainteresowanych importem z Chin.

 

 

Miesięcznik TSL Biznes to magazyn informacyjny, na którego łamach czytelnik odnajdzie wszystkie najważniejsze wiadomości z branży transportu, spedycji i logistyki. Branża TSL to jeden zwarty organizm, dlatego właśnie w jednym tytule scalamy wszystko to, co najistotniejsze. Informujemy o nowych produktach, usługach i rozwiązaniach. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian. Dostarczamy pożytecznych i wartościowych wskazówek, opinii i porad.

Czasopismo tworzą eksperci mający bogate doświadczenia w tej branży. Nasze łamy otwieramy też dla specjalistów pracujących w branży TSL.

 

 

china_expo

Targi China Expo Poland – chińsko-polskie wydarzenie biznesowe roku

China Expo Poland to największa impreza targowa w Polsce w całości dedykowana współpracy biznesowej z Chinami. Jest doskonałą okazją do prezentacji chińskich firm i produktów, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych pomiędzy producentami i eksporterami z Chin a przedsiębiorcami z Polski i Europy. Dynamiczny rynek chiński oferuje różnorodne możliwości rozwoju biznesu z chińskimi firmami nie tylko dla dużych, ale również małych i średnich przedsiębiorstw.

Targi China Expo Poland to dodatkowo szansa zdobycia wiedzy i wskazówek o imporcie z Chin i eksporcie do Chin, prowadzenia efektywnej współpracy z Chińczykami i poznania chińskich partnerów bez konieczności dalekich podróży.

Organizatorami China Expo Poland są Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel.

 

ChinskiRaport.pl

Serwis ChinskiRaport.pl umożliwia szybką i sprawną weryfikacją chińskiego partnera biznesowego w 72 godziny.
Sprawdzamy wszystkie urzędowe dane nt. każdej chińskiej firmy. Sprawdzisz nie tylko z kim robisz interesy, czyje jest konto bankowe ale również czy firma posiada wymagane certyfikaty i licencje.