Targi w Hongkongu 2014

Targi w Hongkongu 2014

Targi w Hongkongu 2014 to także okazja do zwiedzania miasta oraz poznania nowych kontrahentów. Jednym z czynników, które przyciągają rzesze turystów ? także tych biznesowych ? są targi. Wyjazd na targi w Hongkongu 2014 w poszukiwaniu towaru jest szansą na rozwój biznesu. Nie tracimy pieniędzy na wejściówki ? na większość targów wstęp jest bezpłatny. Konieczne jest zarejestrowanie się na specjalnej platformie, która pozwala na otrzymanie wejściówki. Targi w Hongkongu 2014 opisane poniżej są organizowane przez organizację HKTDC, promującą biznes w Hongkongu.

Jak wybrać się na targi w Hongkongu 2014?

Po zarejestrowaniu się na stronie, która odpowiada za rekrutację na konkretne wydarzenie, warto odezwać się do HKTDC. Można zrobić to na kilka sposobów. Opłaca się to, gdyż organizacja dofinansowuje udział w targach (bezpłatny wynajem hotelu) dla firm, które korzystają z jej pomocy po raz pierwszy. Osoby, dla których targi to nie pierwszyzna, mogą skorzystać z opcji wynajęcia taniego hotelu oraz budżetowego przelotu do Hongkongu. Niestety, ale lecąc do tego kraju, musimy się przesiadać w samolot w którymś z większych miast świata. Dla osób, które uczestniczą w targach, władze miasta przewidziały udogodnienia, takie jak specjalne autobusy miejskie dowożące na miejsce wystaw.

Mnogość wyboru

Targi w Hongkongu 2014 mają miejsce niemal każdego dnia. Jest tak wiele, że trzeba się starać, by pojechać tam w okresie, kiedy nic się nie dzieje. Aby trafić na najciekawsze targi, musisz określić swoje preferencje i towar, który pragniesz oglądać. Na targach zyskasz przede wszystkim najlepszych partnerów biznesowych, którzy oferują towary. HKTDC umożliwia łatwą współpracę z firmami, które mają ugruntowaną pozycję na rynku.

Jakie wystawy będziemy mogli obejrzeć na początku roku?

Targi w Hongkongu 2014
Targi w Hongkongu 2014

Pierwsze dni nowego roku zaczynają się targami Asia Licensing Leader. Organizacja HKTDC organizuje targi w Hongkongu 2014, na których będą pokazane firmy zajmujące się branżą dziecięcą, sportem, modą i wieloma innymi działami handlu. Na tych targach będzie można obejrzeć pawilony innych krajów poza Hongkongiem ? głównie azjatyckich. Targi w Hongkongu 2014 są poświęcone głównie nadawaniu licencji różnym przedmiotom, powiązanych z branżą dziecięcą. Warto zauważyć, że w tym samym czasie w Hongkongu odbywać się będą trzy inne targi ? dotyczące zabawek i gier, produktów dla dzieci, oraz materiałów piśmienniczych. Te ostatnie to alternatywa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą sklepy z materiałami do pisania. Mogą się tu zaopatrzyć też przedsiębiorcy, którzy zużywają każdego dnia tony papierzysk. Następne targi, które odbędą się w środku stycznia, to okazja do zapoznania się ze światowymi trendami w modzie. HKTDC organizuje Fashion Week for Fall/Winter ? w dniach od 13 do 16 stycznia, a w tym samym czasie toczyć się będą ekskluzywne targi World Boutique. Zapowiada się doskonale, a następne miesiące przyniosą jeszcze więcej emocji.

Na każdy temat

Dla wielbicieli świecidełek gratką będzie początek marca. Zaczyna się on targami diamentów i pereł, które trwają od 3 do 7 marca. Jako jedyne z targów, targi dotyczące biżuterii wymagają legitymowania się przed wstępem, ze względu na bezpieczeństwo. Ogromne zainteresowanie wzbudza International Jewellery Show, odbywający się w dwóch halach wystawowych. Na tych targach pojawią się firmy o największym potencjale na rynku biżuterii z Azji oraz z Europy. Będzie można nacieszyć oczy biżuterią o niezwykłej wartości oraz ? nieco tańszą. Na targach można zakupić przedmioty wykonane z kamieni półszlachetnych.

Targi w Hongkongu 2014
Targi w Hongkongu 2014

Podczas targów oświetleniowych, obejrzymy najnowsze technologie dotyczące światła, stosowane głównie w przypadku oświetlenia firm. Znajdziemy tam oświetlenie sklepów i światła do stosowania na zewnątrz budynków, najnowsze metody sterowania lampami. Dużą część ekspozycji zajmują diody led, które zdobywają serca użytkowników. Odbędą się od 6 do 9 kwietnia.

Nieco później czekają na nas targi elektroniki, przyciągające co roku tysiące odwiedzających. Można na nich obejrzeć najnowsze technologie, zwariowane urządzenia oraz smartfony o niesamowitych możliwościach. Będzie zaprezentowany na przykład smartfon, który może służyć jako alkomat. Na targach będą pokazane także urządzenia łączące starą technologię z nowymi realiami. Należą do nich takie urządzenia jak na przykład lampowe odtwarzacze muzyki, które współpracują ze smartfonami. Coraz więcej firm przedstawia też rozwiązania z dziedziny Augmented reality. Nie ma wątpliwości, że tych targów nie można pominąć.

Kolejne targi zgromadzą około 600 firm z 9 krajów. International ICT pokazuje nowe kierunki w dziedzinie oprogramowania dla firm. Będzie dużo o usługach oferowanych w chmurze oraz o programach pisanych na smartfony. Pojawią się także urządzenia – smartfony i tablety, komputery i urządzenia peryferyjne. Rozwiązania dotyczące marketingu w firmach to też jeden z tematów targów ICT. Te targi polecamy osobom, które chcą pracować z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie informatyki. Możliwe jest także zapisanie się na indywidualną rozmowę z konsultantem ? oczywiście, jeśli tylko znamy angielski.

Nie tylko urządzenia

Jeśli zajmujesz się sprzedażą herbaty, warto zajrzeć na targi Hongkong 2014, które odbywają się od 14 do 16 kwietnia. Można na nich nauczyć się nie tylko tego, w jaki sposób przygotowuje się herbatę, ale również skosztować jej smak. Targi połączone są z degustacją najlepszych wyrobów ze świata herbaty. To doskonałe miejsce, by przekonać się, jakie są trendy na rynku herbaty. Targi są widowiskowe i towarzyszą im także konkursy w przygotowywaniu herbaty. W tym samym czasie odbywają się targi ukazujące chińską medycynę tradycyjną oraz produkty zdrowotne, a od 14 do 18 sierpnia mają miejsce targi żywności. W jesieni będzie można wybrać się na targi zegarków oraz jesienne edycje targów, które odbyły się na wiosnę. Pojawią się też nowe targi, takie jak ElectronicAsia, Optical Fair oraz Wine and Spirits Fair.

Dodaj komentarz