INTERIOR MADE IN CHINA, Kielce: Startują Targi

INTERIOR MADE IN CHINA, Kielce: Startują Targi

W tym roku (2013r.) Targi INTERIOR MADE IN CHINA odbędą się w dniach 13-15 września. W trakcie trwającej 3 dni imprezy, zaprezentowane zostały artykuły niezbędne w każdym domu. Stoiska zapełniły się elementami wyposażenia wnętrz, m.in. urządzeniami niezastąpionymi w każdej kuchni: zmywarkami i zamrażarkami. Wszystkich, zapraszamy na stoiska z urządzeniami elektrycznymi, narzędziami ogrodniczymi, oświetleniem (w ofercie m.in. reflektory, lampy, sprężarki powietrza, oświetlenie LED) i armaturą.

W ubiegłym roku targi również trwały 3 dni a rozpoczęły się 14 września 2012 roku. TargiINTERIOR MADE IN CHINA to wydarzenie premierowe, które ? jak zapowiadają jego twórcy, organizatorzy i koordynatorzy ? może na stałe wpisać się w harmonogram rodzimych wystaw. Kielecki ośrodek wystawienniczy ? bo tam właśnie zorganizowane zostaną Targi ? słynie przecież z dużego, skupionego na tematyce szeroko rozumianego handlu, spektrum działania i bogatej, wypełnionej prestiżowymi sukcesami historii.

Premierowa odsłona Targów INTERIOR MADE IN CHINA odbędzie się równolegle z Targami Materiałów, Budownictwa Mieszkaniowego i Wydarzenia DOM, a na stanowiskach wystawowych zobaczyć będzie można artykuły gospodarstwa domowego z Chin, wyposażenie wnętrz, wyposażenie kuchni i łazienek, akcesoria oświetleniowe, narzędzia, armaturę i chińskie urządzenia elektryczne.

W 2012 roku, ekspozycje będy otwarte dla zwiedzających w godzinach od 10 do 18, a w sobotę i niedzielę ? od 10 do 17. Oprócz wystaw, organizatorzy Targów INTERIOR MADE IN CHINA przygotowali także spotkanie dwustronne oraz projekcję zorganizowanej przez Polsko-Chińską Izbę Gospodarczą prezentacji pod tytułem ?Warunki dla chińskich inwestycji w Polsce?.

źródło – materiały prasowe http://www.targikielce.pl/

Na długiej liście wystawców znalazło się prawie 40. firm z Chin, które zaprezentują w Kielcach swoje flagowe produkty, między innymi czajniki, zmywarki, zamrażarki, elektronarzędzia, noże, lampy, rury, wanny, umywalki, panele prysznicowe, klimatyzatory, szafki kuchenne czy materiały budowlane.

Wstęp na Targi INTERIOR MADE IN CHINA (po uprzedniej rejestracji, której dokonać można tutaj) jest bezpłatny. Dodatkowo, każda odwiedzająca kieleckie pawilony przy ulicy Zakładowej 1 otrzyma darmowy katalog produktów.  

Dodaj komentarz