Wypożyczenie busa – ulga dla przedsiębiorcy


Transport to jedna z kluczowych gałęzi rozwoju każdej firmy. Samochody są potrzebne niezależnie od tego, czy zarządzamy dużą firmą produkcyjną, czy też małym zakładem usługowym. Niestety, koszt budowy floty samochodowej to znaczny wydatek. Nic dziwnego, że firmy szukają możliwości optymalizacji inwestycji.

Trudne decyzje

Ze względu na wysoki poziom wydatków związanych z zakupem, jak i późniejszą eksploatacją, przedsiębiorcy ograniczają wydatki do niezbędnego minimum. Oczywiście firma zajmująca się dostawami materiałów budowlanych nie obędzie się bez samochodów ciężarowych, a firma handlowa, zatrudniająca rzeszę przedstawicieli, musi ich wyposażyć w samochody będące codziennym i niezbędnym narzędziem pracy.

Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy chcemy zorganizować przejazd grupy pracowników na imprezę integracyjną? A może oczekujemy przybycia delegacji kontrahentów, których należy podjąć z lotniska i zapewnić dogodny transport do hotelu, a także zagwarantować jak najlepsze warunki zwiedzania naszej firmy? Możemy w tym celu wyposażyć naszą flotę samochodową w osobowe busy, przeznaczone do realizacji takich celów. Czy jednak będzie to rozwiązanie optymalne ekonomicznie? Należy sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakim stopniu zakupione samochody będą wykorzystywane i czy efekt finalny jest wart poniesionych wydatków.

Oferta szyta na miarę

Rozwiązaniem, które zapewni nie tylko oszczędność, ale też dużą wygodę, jest skorzystanie z oferty  Finserv. Ta toruńska firma wkrótce będzie obchodziła 20-lecie istnienia na rynku. I od 20 lat specjalizuje się w dedykowanych ofertach usług finansowych oraz najmu busów do przewozu osób. Flota składa się z praktycznie nowych samochodów renomowanych producentów. Dobór modeli jest również nieprzypadkowy i został skonstruowany tak, aby zapewnić klientom maksimum satysfakcji. Zależnie od potrzeb oraz posiadanego budżetu można wybierać między trzema standardami wyposażenia samochodów. Jednak niezależnie od wariantu, wypożyczalnia gwarantuje doskonały stan techniczny pojazdów, dodatki podnoszące komfort podróżowania oraz pełne ubezpieczenie.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy bardzo ważna jest elastyczność oferty. W opisywanej przez nas firmie umowę najmu możemy zawrzeć na okres jednego dnia, jak i wielu miesięcy. Naturalnie, im dłuższy czas, tym niższe stawki dobowe. W przypadku skorzystania z oferty przez okres przekraczający 6 miesięcy koszty podlegają indywidualnym negocjacjom, co stwarza szanse uzyskania znaczących rabatów.

Podsumujmy podstawowe korzyści płynące ze współpracy z Finserv:

  • duży wybór modeli samochodów,
  • gwarancja sprawności technicznej (auta na gwarancji producenta),
  • komfortowa konfiguracja wnętrza i przydatne akcesoria dodatkowe,
  • proste formalności i krótki czas podpisania umowy

Korzystając z oferty wynajmu busów, zyskujesz dwie korzyści jednocześnie – budujesz wizerunek firmy i znacząco ograniczasz koszty bieżące. Zdecydowanie warto!

Dodaj komentarz