Jak znaleźć dostawców?

e-import.pl – Import towarów z Chin i nie tylko - Jak znaleźć dostawców?niedziela, 12 października 2014 19:29   Komentarzy: 1

Jak znaleźć dostawców?

Biznes importowy opiera się głównie na umiejętności znalezienia dobrej jakości dostawców, od których będzie się pozbierało określone produkty. Jeśli do takiej grupy będzie się miało zaufanie, import będzie się po prostu opłacał.

Najcięższe zadanie, jeśli chodzi o import z chin mają firmy, które wcześniej takiej działalności nie prowadziły. Muszą przede wszystkim zapoznać się z przepisami celnymi. Dzięki temu, że to zrobią, będą wiedziały jak w bezpieczny sposób, bez żadnych utrudnień dokonać importu towarów z Chin. W takiej sytuacji, towary do Polski docierały będą w dacie, którą ustalimy i nie będzie w takiej sytuacji żadnych opóźnień.

Warto przed rozpoczęciem negocjacji z firmami z Chin zapoznać się również z tamtejszymi obyczajami w biznesie, ponieważ zasady te są nieco inne. Dzięki temu, prowadzone interesy będą mogły przebiegać we właściwy sposób. Jak najbardziej uzyskać będzie można wysokie zadowolenie z efektów, jakie w takiej sytuacji można będzie osiągnąć. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej. Warto również wziąć pod uwagę to, że import z chin zajmował będzie znacznie więcej czasu niż z innych części świata. Dlatego też, na pewno t

Najlepszym sposobem na znalezienie dostawców w Chinach jest wykorzystanie do tego zewnętrznej firmy, która zajmuje się takimi weryfikacjami i poszukiwaniami. Firma za znalezienie nam odpowiedniego dostawcy produktów pobierze prowizję, jednak i tak będzie to dla nas opłacalne rozwiązanie, ponieważ na takich towarach zarobimy, a będziemy mogli nawiązać kontakt z dobrym dostawcom, co jest niezwykle istotne. Nie ma wtedy ryzyka związanego z importem. Wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie zostaniemy oszukani. Poza tym, taka firma z której usług skorzystamy, zna chiński rynek i wie którzy dostawcy są uczciwi, a którzy nie. My na początku swojej przygody z działalnością na rynku chińskim takiej wiedzy nie będziemy posiadać, dlatego z takiej usługi warto skorzystać.

Komentarze do artykułu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

15 − 7 =

Przeczytaj poprzedni wpis:
Eksport z Polski do Chin

Eksport z Polski do Chin Eksport z Polski do Chin w I połowie 2014 roku wyniosła blisko 1,5 mld dol....

Zamknij