Pośrednictwo

Pośrednictwo importu

Pośrednictwo importu z uwagi na liczne pytania kierowane do naszego zespołu redakcyjnego wymusiło stworzenie osobnego działu poświęconego temu zagadnieniu. Wybór firmy oferującej takie usługi nie jest taki prosty a mnogość ofert i zakres wykonywanych usług jest różny w zależności od firmy. Nawiązaliśmy więc współpracę z firmą, która oferuje kompleksowe pośrednictwo importu z Chin i naszym zdaniem przedstawia najlepszy cenowo i jakościowo pakiet usług z tym związanych. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się ze słownikiem importeraktóry na pewno się przyda w swobodnym rozumowaniu skrótów i oznaczeń z jakimi zetkną się Państwo w handlu międzynarodowym.

 

370

BigChina to pierwszy w Polsce portal dla ludzi chcących handlować z Chinami, zwłaszcza dla importerów. Pomagamy polskim przedsiębiorcom w imporcie z Chin zarówno kompleksowo jak i świadcząc konkretną usługę. Nasza działalność cieszy się dużą popularnością i jest przyjmowana przez Klientów z zadowoleniem. Przeprowadziliśmy z sukcesem dziesiątki transakcji dla Klientów z różnych branż . Dzięki naszym działaniom, uchroniliśmy wielu przedsiębiorców przed współpracą z nieuczciwymi kontrahentami. Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte współpracą z licznymi partnerami biznesowymi, kontaktami z tysiącami fabryk oraz izbami handlowymi, to gwarancja, że każde działanie jakie wykonujemy w Chinach jest rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Chiny – Polska.

O jakości naszych usług świadczą także liczne rekomendacje, które mogą Państwo znaleźć w tym miejscu: Rekomendacje

Nasza oferta:

Kompleksowa obsługa importu z Chin – Zleć nam import, a oszczędzisz wiele czasu i pieniędzy, a przede wszystkim stresu. Oferta obejmuje:

  • wyszukanie chińskich fabryk produkujących poszukiwany asortyment, porównanie ofert i wybór najkorzystniejszej opcji dla importera
  • sprawdzanie wiarygodności chińskiego kontrahenta
  • aranżację próbek towarów
  • kontaktowanie się z producentem we wszystkich sprawach w języku chińskim i angielskim
  • negocjacje z eksporterem w zakresie warunków dostawy, ceny, opcji dodatkowych
  • przygotowywanie i kompletowanie wszystkich niezbędnych w procesie importu dokumentów
  • doradztwo importowe
  • nadzór nad procesem importu, kontaktowanie się z firmami trzecimi obsługującymi import, np. firmą spedycyjną czy agencją celną
  • monitoring innych chińskich eksporterów, na wypadek potrzeby szybkiej zmiany dostawcy
  • kontrola towaru po zakończeniu produkcji

BigChina oprócz całościowej obsługi oferuje także:

1. Tworzenie raportów z rynku Chińskiego
2. Weryfikację chińskich kontrahentów
3. Kontrolę towaru w Chinach
4. Konsolidację przesyłek i aranżację transportu
5. Udział w targach na zlecenie
6. Aranżację wyjazdów biznesowych
7. Szkolenia i konsulting

W przypadku zainteresowania, uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą poprzez poniższy formularz zapytania:

 

[contact-form-7 id=”2072″ title=”IDEUM_copy”]

Czy zamierzasz korzystać z usług pośrednika w przypadku importu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...