Pośrednictwo

Pośrednictwo importu

Pośrednictwo importu z uwagi na liczne pytania kierowane do naszego zespołu redakcyjnego wymusiło stworzenie osobnego działu poświęconego temu zagadnieniu. Wybór firmy oferującej takie usługi nie jest taki prosty a mnogość ofert i zakres wykonywanych usług jest różny w zależności od firmy. Nawiązaliśmy więc współpracę z firmą, która oferuje kompleksowe pośrednictwo importu z Chin i naszym zdaniem przedstawia najlepszy cenowo i jakościowo pakiet usług z tym związanych.

Pośrednictwo importu - IDEUM

Pośrednictwo importu – IDEUM

Jesteśmy profesjonalną firmą, zajmującą się kompleksową obsługą przedsiębiorców, którzy pragną nawiązać kontakty handlowe lub rozszerzyć grono swoich dostawców o firmy pochodzące z Chin.

Nasze doświadczenie we współpracy z firmami na rynku chińskim pozwala właściwie dobrać producentów, którzy spełnią Państwa oczekiwania, zarówno pod względem jakościowym jak i cenowym. Szerokie kontakty biznesowe, które nawiązaliśmy przez lata działalności,pozwalają nam współpracować z najbardziej wymagającymi klientami. Podejmujemy wyzwania stawiane przez firmy działające na dużą skalę, jak również przedsiębiorców rozpoczynających swoją przygodę we współpracy z dostawcami z rynku chińskiego.

Celem naszego działania jest zwiększanie konkurencyjności naszych Klientów poprzez umożliwienie im pozyskania towarów wprost od producentów. Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem ułatwiającym import towarów z Chin, a także eksport na ten chłonny i atrakcyjny rynek.

Korzystając z naszych usług, zwiększasz bezpieczeństwo transakcji w Chinach.

Jak działamy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku zainteresowania, uprzejmie prosimy o kontakt z naszą firmą poprzez poniższy formularz zapytania lub telefonicznie z podaniem hasła „e-import”.
tel. kom.: +48 784 375 489
tel. kom.: +48 604 846 655
tel. +48 61 669 06 29